ליווי מפעלי בטון

תעשיות הבטון של ישראל הינן בעלות שם עולמי. עם זאת, לא פעם אנו נתקלים בסיפורים עגומים על מיזמי בינוי בהם אירעו אסונות כבדים עקב שימוש בבטון לא איכותי. בין אם מדובר בבטון שיוצר על ידי "חאפרים", בייבוש שגוי של הבטון או בכשל בייצור, הרי שאנו למדים מכך ששימוש בגורם מקצועי שיפקח על תהליך ייצור הבטון והנחת היציקות עשוי להתגלות כמציל חיים.

אילו כשלים עשויים לחול בבטון?

  • תכולת מים גבוהה בבטון עשויה ליצור חומר בלתי יציב, הנוטה להיסדק. במקרים חמורים במיוחד, מתגלה כי הקבלן הוסיף מים לתערובת הבטון במועד היציקה על מנת לחסוך בעלויות חומרי הגלם. לכן נדרש ליווי של איש מקצוע שיוודא כי תכולת המים הינה תקינה.
  • ייבוש מואץ של הבטון ייצור בו סדקים ובקעים אשר עלולים לגרום לקריסת מבנים.
  • הרכב אגרגטים שגוי אשר אינו מאפשר לבטון להתייבש באופן שישמור על יציבותו.
  • תנאי מזג אוויר בלתי מתאימים, התרשלות בהשקיית הבטון לאחר הנחת היציקה ושימוש בלתי מתאים ברשתות הברזל עשויים אף הם לגרום לסידוק הבטון.

מעבדות איזוטסט – שירות מקצועי למפעלי בטון

אנו מלווים יצרני בטון לאורך כל התהליך ומייעדים אנשי מקצוע שיאפשרו לך לספק ללקוחותיך מוצר באיכות הגבוהה ביותר ותחת תקני בטיחות קפדניים ובלתי מתפשרים. מבדיקות תקופתיות הדוגמות את איכות הבטון ועד לביקורת על קידוחי גלילים ושליפת עוגנים וברגים בשטח, אנו עומדים לרשותך בכל עת.

מענה מהיר ונגיש

מעבדות איזוטסט הן מעבדות בקרת האיכות היחידות בישראל בתחום הבנייה נכון להיום, המנהלות את בקרת האיכות במערכות ממוחשבות מתקדמות המאפשרות לנו לבצע בקרות מקוונות ולהנפיק עבורך דוחות אלקטרוניים שיעברו לידיך באופן מידי. כך, כל הנתונים הנדרשים לך כדי להקפיד על איכות העבודה יהיו זמינים לך בקצות אצבעותיך.

אנו קנאים לשלמות הביקורת עד לפרטיה הקטנים ביותר ומספקים שירות אמין בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים שלנו זמינים עבורך בפריסה כלל ארצית נרחבת וישמחו לספק לך שירות אדיב ומסור. לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עוד היום, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.